6.liga - 1.kolo - komentář

11/04/2024, 11:00JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

FC INTER JIHLAVA - DUHA COLOR DV S.R.O. 6-1 (3-0) Branky: Klimeš 2, Beránek J., Ištók, Šmrha, Vyleťal - Bohatý Celý první poločas se hrál na jednu branku a hráči DUHy mohli velebit výkon svého brankáře Lukáše Odehnala, protože jenom díky němu zůstávali stále ve hře. Po změně stran hráči DUHy přidali, ale dokázali vstřelit jedinou branku a dvakrát nastřelit brankovou konstrukci. To hráči Interu byli na střelecké vlně jako v první části zápasu, přidali tři branky a spoustu dalších šancí jim lapil brankář soupeře.

SURIKATY - 1. FC U GÁBINKY 2-2 (1-0) Branky: Hrůza 2 - Berka 2 Ve vyrovnaném utkání se Surikaty dvakrát ujaly vedení, ale Gábinka dokázala vždy na soupeřovo vedení odpovědět. Těsné vedení po prvním poločase Gábinka hned v úvodu vymazala, ale hned v následující minutě byly Surikaty opět o krok před svým soupeřem. Definitivní podobu dostal výsledek v polovině druhé části utkání, kdy se Gábinka podruhé v utkání dokázala popasovat se soupeřovým náskokem.

FC LEADERS - DENATURÁT ZHOŘ "B" 3-4 (1-3) Branky: Klíma, Petlach, Rolník - Kučera Jaroslav, Matějíček, Oberreiter, Vítek Uplynulo šestnáct minut hrací doby a Denaturát byl na koni, tříbrankový rozdíl mezi soupeři nevěštil nic dobrého pro Leaders. Domácí se ale vzpamatovali na přelomu prvního a druhého poločasu, nejprve si před pauzou připsali první střelecký úspěch, na který po změně stran navázali hned dvakrát a dvacet minut před koncem bylo vyrovnáno. Postupem času začalo být jasné, že kdo dá branku, vyhraje. Štěstí se nakonec usmálo na Denaturát, který dvě minuty před koncem dotlačil míč za záda soupeřova brankáře.

EXPENDABLES LEGENDS - FC MARTY TEAM 3-9 (2-3) Branky: Nešpor 3 - Freitich L. 3, Novák 3, Gunar A. 2, Galko "Legendy" se sice rychle ujali vedení, ale soupeři stačilo pouhých pět min k obratu ve skóre. A byť dokázali domácí v první půli ještě vyrovnat, tak si hosté přidali v samotném závěru úvodního dějství třetí trefu a byli o krůček před svým soupeřem. Druhý poločas zcela ovládl Marty team, který nasázel soupeři dalších šest branek a připsal si tak první jarní výhru v soutěži.