6.liga - 2.kolo - komentář

18/04/2024, 07:47JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

FC LEADERS - FC INTER JIHLAVA 2-7 (2-2) Branky: Doležal, Jiřík - Ištók 2, Beránek J., Hartl, Píša, Salus, Šmrha První poločas byl vyrovnaný, Inter si sice vypracoval dvoubrankový náskok, ale Leaders ho dokázali do poločasové přestávky vymazat. Po změně stran ovšem střelecky úřadovali pouze hosté, pět branek v síti domácích jim zajistilo další tříbodový úspěch.

FC  MARTY TEAM - DENATURÁT ZHOŘ "B" 16-3 (7-1) Branky: Freitich L. 7, Novák 5, Gunar A. 2, Gunar M., Mižigar - Suchý 2, Oberreiter Hosté ochutnali ofenzivní sílu Marty teamu v plném rozsahu, čtyřbrankové manko po deseti minutách nevěštilo nic dobrého. Po půlhodině hry měli domácí dvouciferný počet nastřílených branek a i nadále svého soupeře vůbec nešetřili, což mělo za následek pořádnou porci míčů v síti nešťastného brankáře rezervy Denaturátu.

EXPENDABLES LEGENDS - 1. FC U GÁBINKY 6-4 (3-2) Branky: Nešpor 3, Havel, Klenovský, Petřík - Zbytovský V. 2, Altrichter, Pohan Obě mužstva předvedla ofenzivní výkon, s obranou si příliš hlavu nelámala. Tříbrankový náskok domácích po deseti minutách hry se v další části úvodního dějství málem rozplynul, dvě branky hostí utkání zdramatizovaly. Ve druhém poločase, přesně tedy v jeho první polovině, přidali "Legendy" další tři branky, které jim zajistily vítězství, byť hráči Gábinky ještě v závěru zápasu korigovali dvěma zásahy konečný výsledek.

SURIKATY - DUHA COLOR DV S.R.O. 3-4 (2-0) Branky: Žižka 2, Štěpán - Tran 2, Šilhart D., Šilhart F. Domácí měli zápas parádně rozehraný, ve 27. minutě vedli rozdílem tří branek, ale ani takový náskok jim nezajistil vítězství v tomto duelu. Hráči DUHY se totiž během pěti minut dostali na dostřel a závěru utkání (47. minuta) nejenže vyrovnali, ale dokonce i otočili výsledek utkání ve svůj prospěch (48. minuta).