6.liga - 5.kolo - komentář

13/05/2024, 10:58JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

DUHA COLOR DV S.R.O. – FC LEADERS 7-1 (3-0) Branky: Čičák3, D. Šilhart 2, Homa, Mikuda – Mišta DUHA udělala výrazný krok k výhře už v první části utkání, ve které si vypracovala tříbrankový náskok (statistická zajímavost – branky padaly vždy po osmi minutách). A když krátce po změně stran přidali domácí čtvrtou branku, tak bylo vymalováno. Jedinou kaňkou na výkonu DUHY je inkasovaná branka, kvůli níž přišel její brankář v poslední minutě o čisté konto.

FC MARTY TEAM – 1. FC GÁBINKY 14-2 (10-1) Branky: L. Freitich 6, Novák 4, A. Gunar 1, M. Gunar, Horký, Mižigar – Neubauer, V. Zbytovský Lídr soutěže neměl se svým soupeřem žádné slitování, už po pěti minutách měl čtyřbrankový náskok a po prvním poločase měl už dvouciferný počet nastřílených branek. Ve druhém poločase Marty Team ubral na tempu, ale i tak z toho byl pořádný příděl pro Gábinku.

DENATURÁT ZHOŘ „B“ – SURIKATY 5-3 (1-1) Branky: Oberreiter 3, Zvolánek 2 – Caha, Haiker, Kourek Zajímavé utkání, ve kterém rozhodla lepší střelecká produktivita domácích. Dlouho bylo skóre vyrovnané, až v posledních deseti minutách Denaturát překonal třikrát brankáře soupeře Tomáše Červinku, který podal parádní výkon a dlouho držel naděje svých barev na bodový zisk. V závěru hráči Surikat dokázali ještě snížit, ale už nedokázali zastavit radost rezervy Deanaturátu z druhé jarní výhry.

EXPENDABLES LEGENDS – FC INTER JIHLAVA 0-5 kontumačně