6.liga - 6.kolo - komentář

21/05/2024, 08:29JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

EXPENDABLES LEGENDS - FC LEADERS 7-2 (3-2) Branky: Žaloudek 3, Petřík 2, Šmarda 2 - Doležal, Jiřík Domácí se sice ujali vedení, ale Leaders během dvou minut otočili vývoj prvního poločasu ve svůj prospěch. "Legendárníci" ovšem ještě do konce poločasu vstřelili další dvě branky a byli to oni, kteří měli před druhým poločasem lepší výchozí pozici. Po změně stran domácí rychle přidali čtvrtou branku a bylo o osudu utkání rozhodnuto. Ve zbývajícím čase ještě dokázali domácí navýšit své vedení a vylepšili si náladu po kontumaci v minulém kole.

DENATURÁT ZHOŘ "B" - 1. FC U GÁBINKY 3-5 (0-3) Branky: Kašík, Koumar J., Koumar P. - Zbytovský V. 2, Maule, Neubauer, Vašků Na úvodní branku jsme čekali až do dvacáté minuty, ale branka hráčů Gábinky odšpuntovala střelecké schopnosti obou mužstev. Hosté si dokázali během závěrečných pěti minut úvodního dějství tříbrankový náskok, o který ovšem přišli ve druhém poločase, kdy během dvou minut dokázali hráči Denaturátu třikrát překonat brankáře soupeře. Ovšem veškeré naděje na body pro domácí zhasla v závěru utkání, kdy hráči ve žlutých dresech přidali další dvě branky a zajistili si výhru v tomto zajímavém duelu.

FC INTER JIHLAVA - SURIKATY 3-1 (1-1) Branky: Beránek J. 3 - Caha Inter, který byl papírovým favoritem zápasu, se na další výhru celkem nadřel, v prvním poločase s ním SURIKATY dokázaly držet krok, a to nejen výkonem, ale i průběžným výsledkem. Po změně stran domácí přidali rychle druhou branku, ale definitivně se rozhodlo až osm minut před koncem, kdy Inter odskočil na rozdíl dvou branek. V závěru se na hrací ploše začalo jiskřit, což odnesli hosté třemi žlutými kartami.

DUHA COLOR DV S.R.O. - FC MARTY TEAM 1-1 (0-1) Branky: Šilhart M. - Gunar A. Šlágr kola nabídnul nejdietnější menu, padla jen jedna branka v každém poločase. Ale i tak se bylo na co dívat, oba soupeři se tlačili před branku na druhé straně hrací plochy, ale zakončení bylo největší slabinou všech borců na hrací ploše. A tak se nakonec mužstva rozešla smírně, což mělo za následek první bodovou ztrátu Marty teamu během jarních bojů v šesté lize.