6.liga - nadstavba - komentář - I.kolo

11/06/2024, 11:23JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

SKUPINA O TITUL FC MARTY TEAM - FC INTER JIHLAVA 4-2 (2-2) Branky: Freitich L. 2, Forst, Gunar A. - Beránek J., Hartl Domácí vstoupili do utkání na výbornou a po necelých deseti minutách měli dvoubrankový náskok, o který ovšem ještě před koncem prvního poločasu přišli. A mohlo být i hůře, ale brankář Marty teamu Roman Hanus předvedl parádní výkon a držel své mužstvo nad vodou. Ve druhém poločase přidali hráči Marty teamu další dvě branky, zvlášť vítězná trefa Radka Forsta byla parádní, a připsali si vydřenou výhru, která jim přiblížila výhru v soutěži.

EXPENDABLES LEGENDS - DUHA COLOR DV S.R.O. 2-10 (2-5) Branky: Nešpor 2 - Šilhart M. 7, Homa 2, Čičák "Legendárnící" jsou sužováni zraněními, a tak se hosté ani příliš nezapotili, zvlášť když má Marek Šilhart takovou střeleckou formu. Jeho pět branek v prvním poločase udalo ráz utkání, a byť domácí v úvodních deseti minutách trochu kousali, tak bylo o vítězi rozhodnuto. Ve druhém poločase DUHA přidala další branky a připsala si na své konto dvouciferné vítězství.

SKUPINA O UMÍSTĚNÍ DENATURÁT ZHOŘ "B" - SURIKATY 0-5 kontumačně Utkání bylo kontumováno z důvodu nedostavení se domácího mužstva k duelu.

1. FC U GÁBINKY - FC LEADERS 6-0 (2-0)

Branky: Neubauer 2, Chvastek, Kosak, Vašků, Zbytovský V. Gábinka se rychle ujala vedení, pak přežila obrovskou šanci Leaders (nastřelená tyč), aby v závěru poločasu přidala druhý přesný zásah. Druhý poločas kopíroval první, brzká branka Gábinky a pak drtivý závěr, ve kterém domácí přidali další tři branky. Gábinka tak díky tříbodovému zisku vystřídala svého soupeře na čele tabulky skupiny o umístění.