Důležité novinky k fungování

19/01/2023, 09:34JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

Aby nový informační systém fungoval tak, jak má, je potřeba doplnit údaje.

1. Ke správnému fungování nového informačního sytému je třeba, abych všichni členi měli vyplněné správné údaje a hlavně je měli kompletní.

2. Každý hráč musí mít vyplněné jméno, příjmení, adresu, rodné číslo ( pokud cizinci nemají, stačí datum narození), datum narození, kompletní adresu, telefon, mail

3. Telefon a mail jsou důležité k tomu, že administrátor týmu bude moci spravovat věci ve svém týmu (někteří už tak činí). Veškeré změny pak chodí na vedení, kde se změny schvalují. Další věci je, že odpadnou přestupní lístky, vše se bude dělat automaticky v systému, proto jsou telefon a mail velmi důležitým prvkem pro fungování nového systému.

4. Nyní je v databázi založeno cca 1000 hráčů, což je zhruba o 500 méně oproti stavu na starém systému. Je tedy potřeba doplnit tyto hráče. Bez registrace v novém systému nebudou moci hráči nastoupit do soutěží MK Jihlava. Proto prosím zkontrolujte své členy ve svých oddílech, ať se stihne včas vše doplnit a nehoní se vše na poslední chvíli.

5. Vypadá to, že pojedeme paralelně oba systémy ještě během jara, ale hlavním informačním portálem budou nové stránky. 

6. Pokud se chcete zeptat na věci, které vám nebudou jasné, tak se neváhejte zeptat. Pokusím se ještě nějaké věci vysvětlit na valné hromadě