Manuál pro administrátory týmu

25/01/2023, 13:19JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

Aby systém mohl plnohodnotně fungovat je potřeba zvládat tyto věci

1.       Přihlášení do systému funguje tak, že na úvodní stránce v pravém horním rohu je proklik „Můj účet“. Po kliknutí na toto tlačítko budete přesměrováni na přihlášení, kde zadáte kód, který vám přijde buď SMS nebo mailem, záleží na zvolené variantě (SMS je lepší).

2.       Po přihlášení má každý hráč možnost spravovat svůj profil. Měnit si údaje, fotku atd. Důležitější funkci to má pro administrátory týmů, kteří potvrzují případné přestupy, hostování či střídavé starty. Samozřejmě mohou spravovat i údaje o svých klubech.

Přestupy, hostování fungují tak, že administrátor týmu, který požaduje nějakého hráče, zadá požadavek do systému. Tento požadavek přijde notifikací (SMS, mail) příslušnému hráči a zároveň i administrátorovi týmu. Pokud oba potvrdí, tak se přestup či hostování automaticky provede v systému. Proto je základ, aby všichni hráči měli zadané tyto kontakty v databázi.

3.       V systému vidím, že se již některé tyto věci dějí, akorát jsou většinou schválené z jedné strany, proto prosíme o kontrolu na webu vždy, když přijde nějaká notifikace k nějakému úkonu.

4.       Pokud budou nějaké dotazy či nějaké nejasnosti, tak se neváhejte zeptat – Ondřej Lapeš:  info@mfjihlava.cz, či 728063835