Rozlosování ligových soutěží

01/03/2023, 12:56JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

Jak již bylo avizováno, harmonogram soutěží velmi ovlivní rekonstrukce ÚT, která měl začít začátkem června, ale nyní musíme všechny soutěže odehrát do 29.5., kromě 5.ligy, která se bude hrát tradičně na Rošického!!

Dostali jsme se do velmi nepříjemné situace, kdy nám časový a termínový prostor nestačí k tomu, abychom odehráli soutěže v rytmu, jak bychom chtěli. Bohužel nám bylo ukrojeno hodně termínů, jak časových, tak datumových. Z toho vzniká situace, že budou dohrávky i v jiných dnech, než na které jste běžně zvyklý.

Bohužel taková je situace a nelze to jinak odehrát, než tak, jak bude v rozlosování. Nynější nahrané zápasy jednotlivých lig by takto měly býti, ale ještě po nahrání rozlosování druhé ligy bude provedena kontrola a případné korekce, protože letos je to opravdu velmi složité. Brali jsme v potaz všechny ligy, superligu a uvolňování hráčů, kteří připadají v úvahu. Situace nebude pro nikoho komfortní, ale věřím tomu, že se s tím úspěšně všichni popereme a soutěže odehrajeme, jak bude natermínováno.

Definitivní verzi rozlosování bychom chtěli oznámit během zítřka!! sledujte web.