Rozlosování soutěží hotové

02/03/2023, 12:31JihlavaAutor: Ondřej Lapeš

Rozlosování všech lig připravené a aktuální. Mělo by být vše v pořádku, ale pokud byste objevili chybu, dejte vědět.

Pár info k rozlosování:

Všichni se pořádně podívejte a informujte své hráče. Bude se hrát i v jiné dny, než jsou obvyklé pro danou ligu!! Někdy i 2 zápasy v týdnu!!

5., 6. a 7. liga je prakticky bez větších omezení a odehraje se bez větších termínových komplikací. Museli jsme ale 6. a 7.ligu trochu rozdělit, protože pro nás byl počet přihlášených týmů složitý k rozlosování, proto tento krok.

1., 2., 3., a 4. liga budou v jarní části dosti ovlivněny tím, že se Na Stoupách začne měnit povrch ÚT v týdnu od 29.5. Rozlosování bylo děláno, tak, aby se vše stihlo do tohoto termínu a zároveň musely být brány ohledy na superligu, velikonoce a také brát v potaz ekonomické využití hracích ploch. Jednoduše řečeno - jinak to prostě nešlo.

Nebude možné žádné překládání zápasů!! Prostě se zápasy musí odehrát v termínech dle rozlosování.

Zápisy na utkání ještě trochu řešíme, ale včas budete informováni buď vedoucími svých lig nebo informací zde na webu. Aktuálně totiž týmy nemohou sami zápis tisknout. To je v plánu v dalším upgradu našeho webu.

Opět apeluji na administrátory svých týmů, aby si pořádně prošli věci ohledně svých týmů (soupisky, hráče, atd.), jestli vše sedí!!

Během března by měla být k dispozici aplikace pro jednodušší užívání informačního systému. O všem budeme informovat.

Všem týmům přeji hodně trpělivosti, protože tato jarní sezona bude opravdu složitější pro náš všechny. Něco pozitivního tu ale také máme, všichni aspoň budete mít volný červen :-)

Kdyby něco, tak se neváhejte zeptat na info@mfjihlava.cz nebo volal Ondrovi Lapešovi, kdyby nebylo něco jasné.

Konec hlášení